قوانین وبسایت

ما که هستیم؟

نشانی وب‌سایت ما: نستورلند
برای خرید اکانت قانونی انواع بازی ها به نستورلند مراجعه نموده و اخبار بعدی این بازی ها را نیز در وبلاگ دنبال کنید.

اگر اطلاعی راجع به ظرفیت های بازی ها ندارید میتوانید به مقاله ی آموزش کامل ظرفیت های پلی استیشن ps4 و ps5 مراجعه کنید. همچنین اگر نحوه وارد کردن هریک ار ظرفیت های ps4 یا ps5 را فراموش کرده اید میتوانید به مقاله ی آموزش وارد کردن اکانت های ظرفیت 1 ، 2 ، 3 روی PS4 و PS5 مراجعه کنید.

قوانین عمومی

تمام فعالیت های فروشگاه اینترنتی “نستورلند” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.  

تعریف فروشنده و خریدار

از نظر حقوقی، در معاملات، فروشگاه اینترنتی “نستورلند” به آدرس www.nestorland.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده که اطلاعات کاربری خود را در فرم ثبت‌نام درج کرده است به عنوان خریدار تلقی می شوند.

قوانین اکانت‌های قانونی ظرفیت یک:

در صورت خرید ظرفیت1 و بلد نبودن نصب وجهی برگشت نخواهد خورد

ظرفیت1 مناسب برای افرادی که از قبل دیتا بازی رو داردن و یا فروشگاه دارند در صورت بلد نبودن نصب این ظرفیت جدا از خرید ظرفیت 1 خودداری کنید

5 دقیقه زمان نصب ظرفیت1 میباشد و بعد از آن رمز عوض میشود پس از تحویل اکانت ظرفیت 1  فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

اکانت های ظرفیت دو نستورلند به صورت ظرفیتی بوده و این به این معناست که ممکن است گاهی اکتیو اکانت بپرد و نیاز به اکتیو مجدد باشد لازم به ذکر است که تمامی اکانت هایی که توسط نستورلند به فروش میرسد کاملا قانونی هستند.

قوانین اکانت‌های قانونی ظرفیت دوم:

در صورت انجام دادن یکی از کارهای زیر، تخلف محسوب میشود و اکانت از گارانتی خارج و توسط پشتیبانی سونی از شما گرفته خواهد شد و وجه پرداختی شما عودت داده نخواهد شد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اکانت قبول نمیکند. بنابراین برای امنیت بیشتر اکانت خودتون از انجام کارهای زیر پرهیز کنید:

 • تغییر دادن آدرس ایمیل اکانت
 • تغییر دادن پسورد اکانت
 • غیرفعال کردن دومرحله‌ای اکانت
 • تغییر دادن دومرحله‌ای اکانت یا فعال کردن دومرحله ای اکانت
 • استفاده از بک آپ کد اکانت
 • دادن اکانت به دیگران تا وارد اکانت بشن یا وارد کردن اکانت روی دو کنسول یا بیشتر…

خریداران محترم توجه فرماییددر صورت خرید ظرفیت کنسول اشتباه اکانت از گارانتی خارج و گرفته خواهد شد برفرض مثال اگر شما دارای کنسول پی اس 5 هستید فقط باید ظرفیت های مخصوص پی اس 5 خریداری فرمایید نه کنسول دیگر در صورت خرید ورژن کنسول دیگه کار شما موجب ضرر و مزاحمت برای دیگر ظرفیت خواهد شد.

 • جا به جا کردن اکانت بین دو کنسول
 • فروش اکانت بدون اطلاع
 • تغییر دادن نام یا آواتار اکانت
 • تغییر دادن آیدی اکانت
 • بازی کردن داخل اکانت بازی، که باعث میشه ظرفیت سوم اذیت بشه‼️
 • و یا هرگونه دستکاری در مشخصات اکانت…

امیدواریم درک کنید که تمام این سهل انگاری‌ها موجب خراب شدن اکانت میشود و به همین دلیل فروشگاه هیچگونه مسولیتی قبول نمیکند.

 

بخش گارانتی:

فقط در سه صورت گارانتی شامل اکانت نمیشود؛

اگر تخلفاتی که در بخش بالا ذکر شده برای انجام ندادن رو انجام بدین، شما تخلف کردین و اکانت از شما گرفته و گارانتی شامل حال شما نمیشود.

اگر قوانین سونی روی اکانت‌ها تغییر کنه و ظرفیت‌ها دچار تغییر و تحولاتی بشن گارانتی شامل نمیشود.

در صورت بروز هر گونه باگ و اختلال از سوی شرکت سونی گارانتی شامل نمیشود

بن شدن اکانت توسط شرکت سونی به هیچ عنوان جز گارانتی نخواهد بود

 

قوانین اکانت‌های قانونی ظرفیت سوم:

در صورت انجام دادن یکی از کارهای زیر، تخلف محسوب میشود و اکانت از گارانتی خارج و توست پشتیبانی سونی از شما گرفته خواهد شد و وجه پرداختی شما عودت داده نخواهد شد و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال اکانت قبول نمیکند.

بنابراین برای امنیت بیشتر اکانت خودتون از انجام کارهای زیر پرهیز کنید:

 • تغییر دادن آدرس ایمیل اکانت
 • تغییر دادن پسورد اکانت
 • غیرفعال کردن دومرحله‌ای اکانت 
 • تغییر دادن دومرحله‌ای اکانت یا فعال کردن دومرحله ای اکانت
 • استفاده از بک آپ کد اکانت اکتیو کردن اکانت!!
 • اکانت ظرفیت سوم نباید اکتیو باشد و همیشه باید دی اکتیو باشد‼️
 • جا به جا کردن اکانت بین دو کنسول
 • فروش اکانت بدون اطلاع
 • تغییر دادن آیدی اکانت و یا هرگونه دستکاری در مشخصات اکانت…

امیدواریم درک کنید که تمام این سهل انگاری‌ها موجب خراب شدن اکانت میشود و به همین دلیل فروشگاه هیچگونه مسولیتی قبول نمیکند.

بخش گارانتی:

فقط درسه صورت گارانتی شامل اکانت نمیشود؛

اگر تخلفاتی که در بخش بالا ذکر شده برای انجام ندادن رو انجام بدین، شما تخلف کردین و اکانت از شما گرفته و گارانتی شامل حال شما نمیشود.

اگر قوانین سونی روی اکانت‌ها تغییر کنه و ظرفیت‌ها دچار تغییر و تحولاتی بشن گارانتی شامل نمیشود.

بن شدن اکانت توسط شرکت سونی به هیچ عنوان جز گارانتی نخواهد بود.

 

برگشت وجه:

در صورتی که به صلاحدید پشتیبان مشکلی از طرف نستورلند برای معامله رخ دهد برگشت وجه توسط فروشگاه نهایت تا 72 ساعت برای شخص خریدار به کارتی که واریز کرده برگشت میخورد.

برای خرید اکانت قانونی انواع بازی ها به نستورلند مراجعه نموده و اخبار بعدی این بازی ها را نیز در وبلاگ دنبال کنید. اگر اطلاعی راجع به ظرفیت های بازی ها ندارید میتوانید به مقاله ی آموزش کامل ظرفیت های پلی استیشن ps4 و ps5 مراجعه کنید. همچنین اگر نحوه وارد کردن هریک از ظرفیت های ps4 یا ps5 را فراموش کرده اید میتوانید به مقاله ی آموزش وارد کردن اکانت های ظرفیت 1 ، 2 ، 3 روی PS4 و PS5 مراجعه کنید.

نستورلند بابت محصولاتی مانند افزایش کوین هیچگونه مبلغی از شما دریافت نمیکند و وجه پرداختی بابت گردآوری آموزش و زحمات پشتیبانان و تیم میباشد.

همچنین نستورلند هیچگونه مسئولیتی بایت بن شدن اکانت های شما ندارد زیرا استفاده بی رویه از ربات و خرید و فروش بیش از اندازه باعث  بن شدن اکانت شما مشوذ اما با آموزش های دقیق نستورلند و تنظیمات امنیتی هیچ اتفاقی متوجه اکانت شما نمیشود پس طبق آموزش ها و دقیق و گام به گام پیش بروید. 

توجه داشته باشید که تهیه ربات بصورت سالیانه است و و این ربات تا فیفا بعدی قابل استفاده است .

زمان تحویل سفارش:

زمان تحویل سفارشات اکانت قانونی نهایتا تا 24 ساعت بعد می باشد. (در شرایط خاص مانند تخفیفات و ویژه فروشگاه یا تحویل اکانت های پیش فروش مثل بازی FC24 که حجم سفارشات بالا میباشد امکان دارد تحویل سفارش بیشتر طول بکشد که اطلاع رسانی های لازم انجام خواهد شد و خریدار میبایست با پشتیبانی همکاری لازم را داشته باشد.)

قوانین خرید اکانت قانونی پلی استیشن:

1. کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

2.در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا، مبلغ  پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

3. خرید تحت عنوان واسطه ممنوع می باشد مگر برای همکاران گرامی که لازم است قبل از خرید، با پشتیبانی هماهنگ کنند.

4. در صورت هرگونه مشکل احتمالی خریداران ظرفیت دو و سه باید با پشتیبانی همکاری نمایند. عدم همکاری موجب سلب تمامی خدمات از خریدار شده و دیگر پشتیبانی داده نخواهد شد.

5. کاربر مجاز به تغییر پسورد ، ایمیل اکانت ، کد دومرحله ای ، شماره موبایل و تصویر پروفایل، online ID و تمامی مواردی که در اکانت از قبل ثبت شده است نمیباشد و در صورت انجام این موارد اکانت به صورت کامل از متخلف گرفته شده و هیچ وجهی برگشت داده نخواهد شد ، لطفا از هرگونه تغییر در اطلاعات اکانت خودداری فرمایید.

6.امکان تغییر رمز اکانت شیرینگ از سوی فروشگاه به دلایل متعددی وجود دارد، در چنین مواقعی برای دریافت رمز جدید با پشتیبانی در ارتباط باشید.

7. لطفا از خرید خود مطمئن شوید سپس اقدام به خرید کنید زیرا لغو سفارش بازی ها پس از واریز برگشت پول با ۲۰ درصد کارمزد انجام میشود.

8.مالکیت و مدیریت تمام اکانت بر عهده نستورلند است و خرید یک ظرفیت (هرظرفیتی) توسط مشتری به معنای مالکیت کامل اکانت نیست بلکه به معنای خریداری حق استفاده از آپشن های ظرفیت مورد نظر است بنابراین عوض کردن مشخصات اعم از ایمیل و پسورد (فعال کردن کد دومرحله ای)و مشخصات فردی خلاف قوانین فروشگاه است و در صورت انجام این کار بدون هماهنگی با پشتیبانی (موارد خاص)تمام اکانت های خریداری شده توسط فرد متخلف تا حل شدن مسئله به حالت تعلیق در می اید و از گارانتی خارج می شود.

9.مدیریت بین ظرفیت ها به عهده فروشگاه است ودر صورت ایجاد هرگونه مشکل فقط باید به فروشگاه اطلاع داده شود و از اقدام شخصی برای رفع مشکل خود داری شود. اینکار شما را از خدمات آینده فروشگاه خارج میسازد.

10. ظرفیت سوم باید در یوزر اصلی ازبازی استفاده کند و حتما دی اکتیوباشد و درصورت عدم رعایت این موضوع و عدم توجه به تذکر های پشتیبانی اکانت از گارانتی خارج می شود و هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود پاک شدن هر چتی در هر پلتفرمی خلاف قوانین است و در صورت پاک شدن چت فروش اکانت از گارانتی خارج می شود.

11.خریداران محترم لطفا در تمامی مراحل با پشتیبانان همکاری لازم داشته باشید هر گونه بی احترامی و ناسازا به دلایل مختلف از سمت خریدار باعث سلب امتیاز پشتیبانی شده و فرد خاطی به طور کل از خدمات نستورلند محروم و از تمامی راه های ارتباطی مسدود خواهد شد!

12.در شرایط خاص مثل فروش شگفت‌انگیز، احتمال لغو شدن سفارش مربوط به محصولات فروشندگان به دلایلی مانند اتمام موجودی کالا وجود دارد و نستورلند مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش را متوقف کند.

13.روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه در بازه ساعتی ۱۵:۰۰-۲۲:۰۰ هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

نستورلند به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.  

 

شرایط و قوانین بخش اکانت های بازی :

۱.تمام بازی های اکانتی ارائه شده در فروشگاه نستورلند بصورت اکانت دیجیتالی قانونی میباشد.

2. در حال حاضر فروشگاه نستورلند طبق شرایط سونی که برای اکانت های قانونی PS4 و PS5 خود از سال 2013 اعمال کرده اکانت ها را به صورت ظرفیتی به شرح زیر به فروش میرساند.

روش فروش :

نستورلند اکانت های قانونی خود را به صورت ۳ ظرفیت به فروش میرسند

(۲بار ظرفیت ۲ و ۱بار ظرفیت ۳)

اگر اطلاعی راجع به ظرفیت های بازی ها ندارید میتوانید به مقاله ی آموزش کامل ظرفیت های پلی استیشن ps4 و ps5 مراجعه کنید.

فروش خود سر اکانت ها بر خلاف قوانین میباشد و در صورت بروز ، فرد خاطی مشمول جریمه خواهد شد و یا اکانت به طور کل از فرد خاطی گرفته خواهد شد!

مهم:

-نستورلند این اختیار را دارد که قوانین سایت را بنا به نیاز و شرایط روز دست خوش تغییرات دهد و متعاقبا در سایت و شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی خواهد کرد.

-کاربران نباید تاریخچه چت و صحبت های خود با همکاران پشیبانی را پاک نمایند و خدمات پشتیبانی فقط به عزیزانی که اطلاعات خرید و چت هارا داشته باشند ارائه می شود.

-تحویل گرفتن اکانت توسط خریدار به منزله قبول داشتن تمامی قوانین و مقررات نستورلند تلقی خواهد شد.

-فروشگاه مالک اول و آخر اکانت ها می باشد، لذا این اجازه را دارد تا تمامی اطلاعات اکانت را بنا به دلایلی که به صلاح مشتریان و خریداران می باشد تغییر دهد و دارندگان ظرفیت ها می توانند با استفاده از گارانتی اکانتشان اطلاعات جدید را دریافت نمایند. این تغییر در اطلاعات توسط فروشگاه آسیبی به اکانت و کنسول وارد نمیکند.

-پس از خرید اشتراک پلاس و تحویل آن از فروشگاه به دلیل زمان دار بودن این اشتراک (۱ساله،۳ماهه و ۱ ماهه) امکان لغو، تعویض ، بازگشت و یا فروش مجدد این محصول وجود ندارد پس قبل از ثبت سفارش از خرید خودتون مطمئن شوید.

گارانتی فروشگاه نستورلند برای اشتراک پلاس همانند اکانت های بازی هستش که در ادامه میتوانید مطالعه کنید.

-گارانتی فروشگاه نستورلند منحصر به اجرا بازی می باشد اما در صورتی که اشتراک های درون بازی به مشکل برخورد کرد این وب سایت هیچ تعهدی نسبت به حساب ها و اکانت ها و اشتراک های درون بازی ندارد حساب های درون بازی مانند ( اکانت های EA ، Activision ، Fortnite ) … و…) همچنین تحریم بازی هایی مانند Fall Guys و Watch Dogs Legion و… که امکان بازی بدون DNS وجود ندارد هم جز گارانتی نیمیباشد.

قوانین اکانت پلاس:

-در هنگام وارد نمودن کد دومرحله ای دقت لازم را انجام دهید ،

اگر پشت سر هم بیش از ۲ بار درخواست کد کنید کد دفعه سوم مبلغ ۵۰ هزار تومان از شما برای دریافت کد گرفته خواهد شد ( برای مسایل امنیتی اکانت و تایم محدود فروشگاه برای ارائه خدمات بهتر و سریع به دیگر کاربران )    

خرید از فروشگاه نستورلند به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه نستورلند از سوی کاربر است و عدم مطالعه شرایط توسط کاربر/مشتری مسئولیتی را متوجه فروشگاه نخواهد کرد. قوه قهریه تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، نستورلند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.  

برای خرید اکانت قانونی انواع بازی ها به نستورلند مراجعه نموده و اخبار بعدی این بازی ها را نیز در وبلاگ دنبال کنید. اگر اطلاعی راجع به ظرفیت های بازی ها ندارید میتوانید به مقاله ی آموزش کامل ظرفیت های پلی استیشن ps4 و ps5 مراجعه کنید. خمچنین اگر نحوه وارد کردن هریک ار ظرفیت های ps4 یا ps5 را فراموش کرده اید میتوانید به مقاله ی آموزش وارد کردن اکانت های ظرفیت 1 ، 2 ، 3 روی PS4 و PS5 مراجعه کنید. 

آخرین تاریخ بروزرسانی : 30/10/1402